Produkty

MENU

Magnesy dla majsterkowiczów

Chcę przejść do sklepu internetowego

Magnesy mocowane do paska

Jest to bardzo pomocne rozwiązanie dla rzemieślników, majsterkowiczów i mechaników. Magnes mocujemy do paska za pomocą zacisku znajdującego sie na tylnej stronie.

Otwieracz magnetyczny

Bardzo przydatne narzędzie, umożliwiające otwarcie butelki, tylko jednym ruchem – przy jednoczesnym złapaniu kapsla.

Miska magnetyczna

Bardzo silne magnesy zostały umieszczone na dnie miseczki od zewnętrznej strony. Magnesy te są zdolne utrzymać w niej wszystkie ferromagnetyczne przedmioty.

Magnetyczny uchwyt na napoje

Włoż kubek lub butelkę do magnetycznego uchwytu i zamocuj do dowolnej metalowej powierzchni np. lodówki, półki ściennej lub skrzynki montażowej.

Farba magnetyczna

Stosuje się jako warstwę podkładową. Farba zawiera bardzo małe cząstki żelazne, dzięki którym działa jak tablica magnetyczna na której trzymaja sie magnesy.

Magnetyczny uchwyt gwoździ i wkrętów

Magnes na końcu uchwytu utrzyma gwoźdź lub wkręt. Uchwyt ułatwia wbijanie gwoździ w trudno dostępnych miejscach.

Magnetyczny uchwyt śrub na nadgarstek

Na czerwone prostokąty magnetyczne należy ułożyć metalowe śruby lub wkręty i można rozpocząć pracę.

Metr magnetyczny

Metr magnetyczny ma długość jednego metra. Użyto czerwonego i niebieskiego atramentu odpornego na promieniowanie UV na białej winylowej powierzchni.

Magnetyczne zapięcie

Te zestawy magnetyczne do mocowania posiadają bardzo silny magnes i odpowiedni stalowy element współpracujący z otworem na śrubę z łbem wpuszczonym. Dwa wkręty ze stali nierdzewnej M4 o długości 35 mm są częścią kompletu.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram