Stożkowy magnes sortujący z łańcuszkiem mosiężnym

Stożkowy magnes sortujący z łańcuszkiem mosiężnymStosuje się do identyfikacji materiałów, dlatego należy do standardowego wyposażenia pracowników punktów skupu surowców wtórnych. Jest umocowany na mosiężnym łańcuszku o długości 50 cm. Łańcuszek posiada karabinek do umocowania na odzieży, co zapobiega zgubieniu magnesu. Długość magnesu wynosi 50 mm, średnica 14 mm a ciężar 36 g.

Stożkowy magnes wahadłowy

Stożkowy magnes wahadłowyStosowany do identyfikacji materiałów ferromagnetycznych. Tak jak stożkowy magnes sortujący jest wyposażony w bardzo mocny magnes neodymowy NdFeB. Dzięki zamocowaniu na pręcie można zastosować go do wyjmowania elementów części ferromagnetycznych z niedostępnych miejsc (komory silnikowe itd.). Długość całkowita wynosi 160 mm, średnica 14 mm.

Super mocny magnes sortujący

Super mocny magnes sortującyPosiada bardzo silny magnes NdFeB. Dzięki temu można go wykorzystać do identyfikacji materiału nawet na większą odległość. Ten magnes jest często wykorzystywany do kontroli, czy między nie magnetycznym materiałem (papier, metale szlachetne) nie znajduje się też materiał magnetyczny. W ten sposób można łatwo wykryć próby oszustwa przy sprzedaży metali szlachetnych. Siła magnetyczna wynosi 1 kN, wymiary 114x72 mm a ciężar 1,5 kg.

Supermocny magnes sortujący SmCo wyposażono w bardzo mocny magnes samariowy, Moc przyciągania jest podobna z powyżej prezentowanym zwykłym magnesem sortującym. Główną cechą jest wysoka odporność na korozję (możliwość stosowania w wodzie)

Super mocny magnes sortujący UP

Super silny magnes sortujący UPNowy typ super silnego magnesu sortującego wyposażyliśmy w nowy uchwyt ergonomiczny, umożliwiający łatwą i wygodną manipulację z tym bardzo silnym magnesem. Skorzystaj z podwyższonego komfortu przy pracy!

Duża siła magnesu została oczywiście zachowana!

Produkt/towar jest dostępny na magazynie, gotowy do wysyłki

KUP MAGNES SORTUJĄCY W E-SHOPIE

Produkt został stworzony i wyprodukowany przez naszą firmę. Montaż i serwis dokonywany jest przez naszych wykwalifikowanych techników.

Magnetyczne pręty do testowania

Pręt magnetyczny do testowania

Pręt magnetyczny z silnymi magnesami NdFeB służy do testowania, czy materiał zawiera metalowo-magnetyczne zanieczyszczenia. Zanieczyszczenia usuwa się poprzez wysunięcie rdzenia magnetycznego z nierdzewnej tulei.

Oferujemy dwa typy prętów - robocza długość magnetyczna 140 mm

  • Ø 20 mm, indukcja magnetyczna ok. 4380 G (mierzone na powierzchni rdzenia magnetycznego)
  • Ø 30 mm, indukcja magnetyczna ok. 5200 G (mierzone na powierzchni rdzenia magnetycznego)

Produkt/towar jest dostępny na magazynie, gotowy do wysyłki

KUP PRĘTY W E-SHOPIE

Produkt został stworzony i wyprodukowany przez naszą firmę. Montaż i serwis dokonywany jest przez naszych wykwalifikowanych techników.

 

Miotły magnetyczne

Do stosowania w punktach skupu surowców wtórnych. Oferujemy też miotły magnetyczne, które są wielkim pomocnikiem w sprzątaniu pomieszczeń manipulacyjnych (zapobieganie defektom ogumienia wózków widłowych) oraz do sortowania metali żelaznych i nieżelaznych.